Kontakt

044 119 925

Shqip

Relax Rrush

Relax Rrushi 100% FRUTA NATYRALE

Përmbajtje frutash minimum 51%. Përbërsit: lëng rrushi i kuq, ujë, sheqer, acid limoni (E330) dhe L-Acid askorbik (E300). E pasterizuar. Para përdorimit tundeni. Afati i përdorimit i shtypur në fund të paketimit.

detaje

Lëng frutash i cilësisë së lartë, me përmbajtje të lartë nektari. Prodhuar sipas standardeve më të larta të cilësisë. Ideale për konsum familjar. Paketimi i tekonologjisë së lartë garanton freskinë e lëngut. 

pyetje

A përmbanë sheqer

Po, lëngjet Relax përmbajnë sheqer 

Ku mund të blihet

Lëngjet tona mund ti gjeni në të gjita marketet kryesore në Kosovë 

Më shumë informata

Për çdo kërkesë dhe pyetje që mund të keni rreth kompanisë ose produkteve tona, ju lutemi që të na kontaktoni dhe ne do të kemi kënaqësinë që t'ju përgjigjemi porosive tuaja. Na shkruani përmes faqes kontaktuese

NA KONTAKTONI

 

Produktet Tona

Golden Eagle

Energy Drink

Më Shumë

Relax Juices

Lëngje Frutash

Më Shumë

Pije Freskuese

Të Gazuara

Më Shumë

Golden Eagle

Energy Drink

Golden Eagle lider në Kosovë  dhe rajon si simbol i cilësisë dhe shijës së përkryer .Golden Eagle ka filluar të pushtoj edhe botën duke qenë prezente në 29 vende.