Kontakt

044 119 925

Relax Karrote

Relax mollË & karrot & portokall 100% FRUTA NATYRALE

100% Fruta natyrale.
Përbërsit: Lëng molle 65%, pure karrote 30% dhe lëng portokalli 5%. E pasterizuar.
Mënyra e përdorimit: Pas hapjes, ruani në një vend të freskët dhe konsumoni brenda 3 ditësh.
Është normale që lëngu të fundërron në pjesën e poshtme të shishes. 
Më së miri të përdoret deri: e shtypur në ambalazh.

DETAJE

  • • Përmirëson oreksin dhe forcon imunitetin
  • • Lufton plakjen e parakohshme
  • • Ndihmonë gratë gjatë shtatzanisë
  • • Vitaminat A, B

  100% Fruta natyrale.  0 Sugar Added

Vlerat ushqyese/ 100 ml
Vlerat energjike/ 179.4 kj / 42.2 kcal
Karbohidratet/  9.43 gr
Prej të cilave sheqerna*/ 9.12 gr
Proteina/ 0.402 gr
Yndyrna/ 0.0564 gr
Fibra/ 0.274 gr

* Pa sheqer të shtuar, vetëm sheqer natyror nga frutat e shtrydhura.  
Prodhon/ FRUTEX L.L.C. Suharekë - Kosovo www.goldeneagle-ks.com
200 ml e  

PYETJE

A e permireson imunitetin Lengu i Karrotes

Përmirëson oreksin dhe forcon imunitetin

Title

FOTOGRAFI

Më shumë informata

Për çdo kërkesë dhe pyetje që mund të keni rreth kompanisë ose produkteve tona, ju lutemi që të na kontaktoni dhe ne do të kemi kënaqësinë që t'ju përgjigjemi porosive tuaja. Na shkruani përmes faqes kontaktuese

NA KONTAKTONI

 

Produktet Tona

 

Golden Eagle

Energy Drink

Golden Eagle lider në Kosovë  dhe rajon si simbol i cilësisë dhe shijës së përkryer .Golden Eagle ka filluar të pushtoj edhe botën duke qenë prezente në 29 vende.