Kontakt

044 119 925

Relax Boronicë

Relax mollË & BoronicË 100% FRUTA NATYRALE

100% Fruta natyrale.
Përbërsit: Lëng molle 75 %, lëng i koncentruar i boronicës 25 %.
E pasterizuar. Mënyra e përdorimit: Pas hapjes, ruani në një vend të freskët dhe konsumoni brenda 3 ditësh.
Është normale që lëngu të fundërron në pjesën e poshtme të shishes.
Më së miri të përdoret deri: e shtypur në ambalazh.

DETAJE

  • • Ndihmojnë në funksionimin e trurit dhe në përmirësimin e kujtesës
  • • Ndihmojnë në parandalimin e sëmundjeve të zemrës
  • • Vitaminës C dhe vitaminës E 

 100% Fruta natyrale.  0 Sugar Added

Vlerat ushqyese/ 100 ml
Vlerat energjike/  210 kj / 49.6 kcal
Yndyrna/  0.025 gr
Nga të cilat të ngopura/ 0.008 gr
Karbohidratet/  11.55 gr
Prej të cilave sheqerna*/ 10.6 gr
Proteina/  0.1 gr
Kripëra/  0.01 gr
Fibra/  0.13 gr

* Pa sheqer të shtuar, vetëm sheqer natyror nga frutat e shtrydhura.  
Prodhon/ FRUTEX L.L.C. Suharekë - Kosovo www.goldeneagle-ks.com
200 ml e 

PYETJE

Cilat vitamina i përmban Boronica

• Vitaminën C dhe vitaminën E

FOTOGRAFI

Më shumë informata

Për çdo kërkesë dhe pyetje që mund të keni rreth kompanisë ose produkteve tona, ju lutemi që të na kontaktoni dhe ne do të kemi kënaqësinë që t'ju përgjigjemi porosive tuaja. Na shkruani përmes faqes kontaktuese

NA KONTAKTONI

 

Produktet Tona

 

Golden Eagle

Energy Drink

Golden Eagle lider në Kosovë  dhe rajon si simbol i cilësisë dhe shijës së përkryer .Golden Eagle ka filluar të pushtoj edhe botën duke qenë prezente në 29 vende.