Kontakt

044 119 925

Shqip

Suedezët konsumojnë mbi 1 milion Golden Eagle mbrenda vitit

Suedezët konsumojnë mbi 1 milion Golden Eagle mbrenda vitit

2018-10-29

Golden Eagle, pija energjike e cila është prezentë në shumë vende të botës si dhe pija më e shitur në Ballkan, konsumohet edhe në shtetin e Suedisë. Kjo pije është pritur shumë mirë në tregun suedez, ku mbrenda periudhes 12 mujore janë shitur mbi 1 milion njësi. Kjo pije eshte prezent edhe ne r

Fondacioni “Golden Eagle” edhe këtë vit fillon fushatën për dhurimin e 100 bursave (Video)

Fondacioni “Golden Eagle” edhe këtë vit fillon fushatën për dhurimin e 100 bursave (Video)

2018-10-13

  Në vazhdën e aktiviteteve në të mirën e komunitetit, Fondacioni “Golden Eagle”, të shtunën fillon fushatën, gjatë së cilës do të përzgjedhen 100 studentët që do të fitojnë bursë nga ky institucion, në vitin akademik 2018 – 2019. Lendrit  Palushi, përfaqësues i fondacionit, ka theksuar se

Fondacioni Humanitar Golden Eagle ndan 100 Bursa

Fondacioni Humanitar Golden Eagle ndan 100 Bursa

2018-10-13

Fondacioni Humanitar Golden Eagle nga sot fillon fushatën për mbledhjen e fondeve për 100 Bursapër student, për vitin akademik 2018/2019. Të drejtë aplikimi kanë të gjithë studentët nga Kosova, Shqipëria dhe Maqedonia.Kjo fushat mundësohet nga 'Frutex', ku për çdo produkt të shitur Relax nd

NJË HISTORI SUKSESI PREJ VITESH PËR SHAQIR PALUSHIN

NJË HISTORI SUKSESI PREJ VITESH PËR SHAQIR PALUSHIN

2018-10-09

“Frutex” është ndër kompanitë më të njohura në vend. Pija energjike “Golden Eagle” është pija më e shitur në Ballkan.Pronari i kompanisë, Shaqir Palushi, thotë se ka besuar në sukses, por asnjëherë nuk ka menduar se do të arrijnë kaq lartë. Shaqir Palushi me vëllezërit dhe stafin e tij ia kanë dal

Karnavali “Golden Eagle” i ka munguar Kosovës

Karnavali “Golden Eagle” i ka munguar Kosovës

2018-05-14

 Pronari i kompanisë “Frutex” Shaqir Palushi, gjatë fjalës së tij tha se karnavali  ka për qëllim të kthej festën e vjetër pagane, për t’i ruajtur vlerat e vjetra dhe për t’i promovuar ato të reja.Palushi tha se pjesëmarrja e madhe në karnavalin e parë që është organizuar ndonjëherë, i obligon ata q

Disa momente nga Karnavali

Disa momente nga Karnavali "Golden Eagle"

2018-05-14
Fotografi të tilla të mbushin me emocion, dhe shumë dashuri Golden Eagle sjell momente nga Karnavali "Golden Eagle" i cili është organizuar nga Kompania "Frutex"  Linku per shikimLinku per shikimKarnavali 2018 #karnavaligoldeneagle
Lansohet albumi i ri nga Gjiko

Lansohet albumi i ri nga Gjiko

2018-05-11

  Superylli shqiptar, Gjiko, ka lansuar albumin e ri të tij, ashtu siç edhe ka paralajmëruar ditë më parë. Me anë të një konference për shtyp ishte Gjiko ai që konfirmoi lansimin e albumit të ri në bashkëpunim me Golden Eagle, brendin më të madh shqiptar të pijeve energjike. Nga kjo marrëveshje,

Gjiko imazhi i ri i Golden Eagle

Gjiko imazhi i ri i Golden Eagle

2018-05-06

Ndërmarrja “Frutex” ka nënshkruar të enjtën marrëveshje bashkëpunimi me produksionin REDBOX, respektivisht reperin e këtij produksioni Gjiko. Albumi i artistit pejan do të jetë pjesë e kanaqeve të pijeve energjike “Golden Eagle”, ku në brendi të pijes është i vendosur një kod, përmes të cil

Produktet Tona

Golden Eagle

Energy Drink

Më Shumë

Relax Juices

Lëngje Frutash

Më Shumë

Pije Freskuese

Të Gazuara

Më Shumë

Golden Eagle

Energy Drink

Golden Eagle lider në Kosovë  dhe rajon si simbol i cilësisë dhe shijës së përkryer .Golden Eagle ka filluar të pushtoj edhe botën duke qenë prezente në 29 vende.