Kontakt

044 119 925

Relax Ice Tea

relax Ice tea

Pije freskuese joalkoolike e pa gazuar nga ekstrakti i bimëve me aromë pjeshke. Përbërja: ujë, sheqer, lëng pjeshke nga lëngu i koncentruar (1.7%), acid(acid citrik), ekstrakt i çajit të zi, ekstrakt i maltit të elbit, aromë, antioksidantë(acid aksorbik), Konzrevansë E211, E202, E242 dhe ekstrakt i trandafilit të egër. E pasterizuar. Tundeni mirë para përdorimit. Të përdoret para datës së shënuar në shishe. Të ruhet në vend të erret dhe të thatë.

detaje

Lëng frutash i cilësisë së lartë me minimum 3% përbërje frutash. Prodhuar sipas standardeve më të larta të cilësisë. Ideale për konsum familjar. Paketimi i tekonologjisë së lartë garanton freskinë e lëngut.

pyetje

A përmbanë sheqer

Po, lëngjet Relax përmbajnë sheqer 

Ku mund të blihet

Lëngjet tona mund ti gjeni në të gjita marketet kryesore në Kosovë 

A përmbajnë gaz apo alkool

Jo, produktet e lëngjeve Relax nuk përmbajnë gaz dhe alkool 

Më shumë informata

Për çdo kërkesë dhe pyetje që mund të keni rreth kompanisë ose produkteve tona, ju lutemi që të na kontaktoni dhe ne do të kemi kënaqësinë që t'ju përgjigjemi porosive tuaja. Na shkruani përmes faqes kontaktuese

NA KONTAKTONI

 

Produktet Tona

 

Golden Eagle

Energy Drink

Golden Eagle lider në Kosovë  dhe rajon si simbol i cilësisë dhe shijës së përkryer .Golden Eagle ka filluar të pushtoj edhe botën duke qenë prezente në 29 vende.