Contact

Relax Sour Cherry 0.5L

Titulli

Pije freskuese joalkoolike e pa gazuar me përmbajtje të lëngut të vishnjes. Përmbajtje frutash 10%. Përbërësit: lëng vishnje, ujë, sheqer, acid lemoni E330,
aromë, e ngjyrosur me: koncentrat të karrotes se zezë, E150d. Materie e thatë min. 10%. E pasterizuar. Tundeni mire para përdorimit. Të përdoret para datës së shënuar në shishe. Të ruhet në vend të erret dhe të thatë.

Title

Lëng frutash i cilësisë së lartë me minimum 10% përbërje frutash. Prodhuar sipas standardeve më të larta të cilësisë. Ideale për konsum familjar. Paketimi i tekonologjisë së lartë garanton freskinë e lëngut.

Title
A përmbanë sheqer

Po, lëngjet Relax përmbajnë sheqer 

Ku mund të blihet

Lëngjet tona mund ti gjeni në të gjita marketet kryesore në Kosovë 

A përmbajnë gaz apo alkool

Jo, produktet e lëngjeve Relax nuk përmbajnë gaz dhe alkool