Contact

Relax Multi Red 1.5L

Multired 1.5l

Pije freskuese joalkoolike e pa gazuar me përmbajtje të lëngjeve të frutave.  Përmbajtje frutash max. 12%. Përbërsit: Lëng portokalli 5.1%, limoni 5.0%, rrushi 1.0%,
boronice 0.1%, manaferre 0.1%, shtog 0.1%, mjedre 0.3%, vishnje 0.1%, rrush i zi pa fara 0.2%, ujë, sheqer, acid limoni (E330), vitaminë C. Konzervans E211 dhe E202 (240mg/l), E242. Materie e thatë min. 10%. E pasterizuar. Tundeni mirë para përdorimit. Të përdoret para datës së shënuar në shishe. Të ruhet në vend të errët dhe të thatë.

Description

Lëng frutash i cilësisë së lartë me maksimum 12% përbërje frutash. Prodhuar sipas standardeve më të larta të cilësisë. Ideale për konsum familjar. Paketimi i tekonologjisë së lartë garanton freskinë e lëngut.

faq

A përmbanë sheqer

Po, lëngjet Relax përmbajnë sheqer 

Ku mund të blihet

Lëngjet tona mund ti gjeni në të gjita marketet kryesore në Kosovë 

A përmbajnë gaz apo alkool

Jo, produktet e lëngjeve Relax nuk përmbajnë gaz dhe alkool