Kontakt

044 119 925

Shqip

Lansohet albumi i ri nga Gjiko

 

Superylli shqiptar, Gjiko, ka lansuar albumin e ri të tij, ashtu siç edhe ka paralajmëruar ditë më parë.

Me anë të një konference për shtyp ishte Gjiko ai që konfirmoi lansimin e albumit të ri në bashkëpunim me Golden Eagle, brendin më të madh shqiptar të pijeve energjike.

Nga kjo marrëveshje, të gjithë ata që do të blejnë pijen e Golden Eagle të ri-brenduar për albumin “Energjiko”, do të mund ta shkarkojnë atë duke skanuar kodin QR.

Në këtë album ashtu siç ishte paralajmëruar janë 18 këngë, ku janë të përfshira disa bashkëpunime të mëdha.

Dj Flow, Ledri Vula, Skerdi, Lumi B, Buta, janë disa prej bashkpuntorëve të Gjikos në këtë projekt të madh.

Me shumë ritëm dhe tekst karakteristik për reperin nga Peja, ky mixtape që më shumë duket si një album, i cili pritet edhe të thyejë rekorde të dëgjueshmërisë.

Shkarko albumin “Energjiko” duke klikuar KETU

Gjiko prej kohësh konsiderohet si një prej top reperëve dhe këtë me plot të drejt.

Hit pas hiti, ai ka pushtuar diskotekat, ndërsa tash edhe publikoi dhuratën e madhe për adhuruesit e tij, albumin me 18 këngë, “Energjiko”. 

Produktet Tona

Golden Eagle

Energy Drink

Më Shumë

Relax Juices

Lëngje Frutash

Më Shumë

Pije Freskuese

Të Gazuara

Më Shumë

Golden Eagle

Energy Drink

Golden Eagle lider në Kosovë  dhe rajon si simbol i cilësisë dhe shijës së përkryer .Golden Eagle ka filluar të pushtoj edhe botën duke qenë prezente në 29 vende.