Kontakt

044 119 925

Shqip

Mirë se vini në Frutex

Fondacioni “Golden Eagle”Ndan 100 bursave (Video)

Në vazhdën e aktiviteteve në të mirën e komunitetit, Fondacioni “Golden Eagle”, të shtunën fillon fushatën, gjatë së cilës do të përzgjedhen 100 studentët që do të fitojnë bursë nga ky institucion, në vitin akademik 2018 – 2019.

Më Shumë

Fondacioni Humanitar Golden Eagle

Nga sot fillon fushatën për mbledhjen e fondeve për 100 Bursa për student, për vitin akademik 2018/2019. Të drejtë aplikimi kanë të gjithë studentët nga Kosova, Shqipëria dhe Maqedonia.

Më Shumë

Gjiko Shpalos projektin e ri "ENERGJIKO"

Ndërmarrja “Frutex” ka nënshkruar të enjtën marrëveshje bashkëpunimi me produksionin REDBOX, respektivisht reperin e këtij produksioni Gjiko. Albumi i artistit pejan do të jetë pjesë e kanaqeve të pijeve energjike “Golden Eagle”, ku në brendi të pijes është i vendosur një kod, përmes të cilit mund të shkarkohet albumi.

Gjiko imazhi i ri i Golden Eagle

Kemi nënshkruar të enjtën marrëveshje bashkëpunimi me produksionin REDBOX, respektivisht reperin e këtij produksioni Gjiko. Albumi i artistit pejan do të jetë pjesë e kanaqeve të pijeve energjike “Golden Eagle”, ku në brendi të pijes është i vendosur një kod, përmes të cilit mund të shkarkohet albumi direkt nga web faqja e kompanisë

Më Shumë

Golden Eagle

Pija energjike më e kërkuara në Kosovë, prezente në treg që nga vitet 2000, Golden Eagle sjell energji, freski dhe rrit koncentrimin. Është e njohur si pije që rrit përqendrimin, duke larguar lodhjen dhe gjumin. Është pija idelae për të rezistuar orarit të punës gjatë natës

Më Shumë

Fondacioni Golden Eagle

Me qëllim të senzibilizimit dhe përkrajhen e rasteve të rënda, ne kemi themeluar fondacionin Golden Eagle. Ky fondacion ka për qëllim të ndihmoj indivit dhe familje në kushte të rënda për jetë

Më Shumë

Produktet Tona

Golden Eagle

Energy Drink

Më Shumë

Relax Juices

Lëngje Frutash

Më Shumë

Pije Freskuese

Të Gazuara

Më Shumë

Golden Eagle

Energy Drink

Golden Eagle lider në Kosovë  dhe rajon si simbol i cilësisë dhe shijës së përkryer .Golden Eagle ka filluar të pushtoj edhe botën duke qenë prezente në 29 vende.

informacione tË ndryshme

Fillon zëvendësimi i lëndës së parë serbe me ato të prodhuara në Kosovë

Fillon zëvendësimi i lëndës së parë serbe me ato të prodhuara në Kosovë

  Qeveria e Kosovës në fillim të nëntorit ka marrë vendim për vendosjen e taksës doganore prej 10 për qind në të gjitha imp

Suedezët konsumojnë mbi 1 milion Golden Eagle mbrenda vitit

Suedezët konsumojnë mbi 1 milion Golden Eagle mbrenda vitit

Golden Eagle, pija energjike e cila është prezentë në shumë vende të botës si dhe pija më e shitur në Ballkan, konsumohet edhe në

Fondacioni “Golden Eagle” edhe këtë vit fillon fushatën për dhurimin e 100 bursave (Video)

Fondacioni “Golden Eagle” edhe këtë vit fillon fushatën për dhurimin e 100 bursave (Video)

  Në vazhdën e aktiviteteve në të mirën e komunitetit, Fondacioni “Golden Eagle”, të shtunën fillon fushatën, gjatë së cil

Fondacioni Humanitar Golden Eagle ndan 100 Bursa

Fondacioni Humanitar Golden Eagle ndan 100 Bursa

Fondacioni Humanitar Golden Eagle nga sot fillon fushatën për mbledhjen e fondeve për 100 Bursapër student, për vitin akad

Përmes seksionit të lajmeve ne do të ju mbajmë të informuar me të gjitha risitë dhe aktivitetet që naknë të bëjnë me kompaninë tonë. Lajmet më të fundit nga departamenti i inforimit në Frutex i gjeni këtu

Shiko të gjitha

Fondacioni Golden Eagle

36

Shtëpi të ndërtuara për
familjet në nevojë

29

Fëmijë të ndimuar për shërim
jashtë vendit

35

Fusha sportive për rekreacion
për fëmijë

29

Shtëpi të ndërtuara për
familjet në nevojë

Të gjitha aktivitetet tona në kuadër të Fondacionit Golden Eagle i gjeni edhe në faqen tonë zyrtare në Facebook

Aty do ti publikojmë të gjitha rastet ku kemi kontribuar përmes fondacionit tonë me fotografi, lajme dhe video përkatëse

SHIKO FAQEN

Me qëllim të senzibilizimit dhe përkrajhen e rasteve të rënda, ne kemi themeluar fondacionin Golden Eagle. Ky fondacion ka për qëllim të ndihmoj indivit dhe familje në kushte të rënda për jetë

fondacioni

Video GALERIA  

Për shkak të vëllimit të madh të videove, jemi munduar ti sjellim disa prej tyre, të cilat mund ti gjeni në video galerinë. Në të ardhmen do ta pasurojmë këtë galeri me video të reja

SHIKO TË GJITHA

disa nga vendet ku jemi prezent

Suksesi i produkteve tona nuk kufizohet vetëm brenda Kosovës. Produktet tona tani shpërndahen në disa shtete evropiane dhe botërore. Kjo dëshmon më së miri për cilësinë e lartë të produkteve tona. 

Shqipëri

Që nga viti 2007

Angli

Që nga viti 2009

Amerikë

Që nga viti 2003

Slloveni

Që nga viti 2003

Gjermani

Që nga viti 2003

Zvicer

Që nga viti 2003

Itali

Që nga viti 2003

Libi

Që nga viti 2003

Austri

Që nga viti 2003

Gabon

Që nga viti 2003

Kompania Frutex

Top Ndërrmarrja e vitit 2015

Agjensioni për Promovim të Investimeve dhe Zhvillim të Ndërmarrjeve - KIESA në bashkëpunim me Shoqatën e Eksportuesve të Kosovës ndanë çmimin për top ndërmarrjen eksportuese të vitit.

SHIKO TË GJITHA

Rreth Nesh

Në vitin 1999 ndërmarrja frute plaçkitet dhe thyhet plotësisht, duke paralizuar prodhimin dhe punën e punëtorëve. Pas përfundimit të luftës, në pjesën e dytë të vitit 1999, themeluesit e ndërmarrjes realizuan menjëherë hapat e parë për rindërtimin e fabrikës dhe rifillimin e punës.

SHIKO TË GJITHA

Pyetje dhe përgjigje

Çka dëshironi të dini për produktet tona?

Për çdo kërkesë dhe pyetje që mund të keni rreth kompanisë ose produkteve tona, ju lutemi që të na kontaktoni dhe ne do të kemi kënaqësinë që t'ju përgjigjemi porosive tuaja. Na shkruani përmes faqes kontaktuese

NA KONTAKTONI